День Гідності та Свободи

Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, річниці початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції гідності.

18-19 листопада в Стримбівському ЗЗСО І- ІІІ ст. було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Класний керівник Тодікаш Н.І ознайомила учнів 10-го класу з хронологією подій народного руху за незалежність і свободу та переглянули презентацію «День Гідності та Свободи».

Для учнів 9-го та 11-го класів класні керівники Ковач М. І. та Митрюк О. Д. провели інтелектуально-розважальну гру «Гідні бути українцями», метою якої є розширення знань учнів про власну країну, виховання поваги до української культури, усвідомлення себе українцем, відповідальним за долю своєї держави.

Вчитель історії Лета Н. М, на уроці мужності, розповіла вихованцям про доленосні події в Україні початку XXI століття, віддаючи шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сойма Н. М. разом з учнями 5, 6 класів переглянули документальні стрічки про події, що відбувалися в країні і на Майдані Незалежності з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року, а також учні відповідали, що значить слово «гідність».

Ми повинні вчитися бути свідомими громадянами своєї, європейської, України та з гідністю представляти її за межами нашої держави.

Прокрутка до верху