Програма

Hi, I Am Lucie Anderson

Служба керування ключами (KMS) дає змогу активувати продукт через локальну мережу. Для цього не потрібне підключення кожного окремого комп’ютера до служб корпорації Майкрософт. Для цього потрібно, щоб комп’ютер було настроєно як хост служби керування ключами (KMS). Адміністратор повинен ввести ключ хоста KMS для хоста KMS. Ключ хоста KMS потрібно активувати й однократно підключитися до серверів, розміщених корпорацією Майкрософт, для активації.

За промовчанням у корпоративних випусках програм пакета Microsoft Office уже інстальовано клієнтський ключ служби керування ключами. Комп’ютери, на яких інстальовано корпоративні випуски пакета Microsoft Office за допомогою клієнтського ключа служби керування ключами, називаються клієнтами KMS; вони підключаються до хоста служби KMS організації для здійснення запиту на активацію. Користувачу не потрібно виконувати жодні дії або вводити ключ продукту для клієнтів KMS. Системний адміністратор повинен активувати хост служби KMS у корпорації Майкрософт і настроїти його. Також клієнт KMS можна настроїти на різні періоди повторної активації та поновлення.

Якщо клієнту KMS не вдалося здійснити активацію, через 25 днів після інсталяції пакета Microsoft Office відобразиться діалогове вікно зі сповіщенням. Якщо клієнт KMS не під’єднувався до мережі протягом понад 180 днів після успішної активації, під час запуску пакета Microsoft Office відображатимуться сповіщення про відсутність ліцензії, а рядок заголовка відображатиметься червоним кольором. Навіть якщо ліцензії для клієнтів KMS не можна поновити, функціональні можливості не втрачаються. Після успішної активації користувачі більше не отримуватимуть сповіщення.

Клієнти служби керування ключами пакета Microsoft Office здійснюють активацію, підключаючи

72+

Programs & Trainings

10+

Daily Customers

20+

Work Session

1000+

Happy Customers

What I Do for Healthy Nutrition?

Diamlorem dapibus montes! Aute corporis natoque proin omnis, scelerisque semper cubilia. Quo tempus veritatis elementum ex ullamco porta litora.

Прокрутка до верху