Засідання педагогічної ради

13 січня 2022 року у Стримбівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому була присутня начальник відділу освіти Великобичківської селищної ради Ільчук Лілія Олексіївна Лілія Ільчук .

Одним з ключових питань порядку денного було питання «Роль керівника, педпрацівників закладу загальної середньої освіти у підготовці випускників до зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році».

Активну участь в обговоренні вищевказаного питання взяли вчителі-предметники, керівник закладу, начальник відділу освіти, класний керівник 11 класу, заступник з НВР та шкільний психолог.

Цікавим вдався майстер-клас вчителів трудового навчання та технологій Піпаш Д. М. і Кравцової О. О., у якому взяли активну участь всі педагоги, оскільки розглядалося питання «Про стан викладання, рівень знань, умінь і навичок із трудового навчання та технологій у 5-11 класах».

Під час засідання панувала доброзичлива, робоча та водночас святкова атмосфера, у всіх був робочо-передсвятковий настрій. МОЛОДЦІ!!!

Педрада видалася практичною та корисною.

Я, як керівник закладу, висловлюю щиру подяку всім педагогічним працівникам, начальнику відділу освіти Лілії Ільчук за плідну роботу на засіданні педагогічної ради.

Всіх вітаю зі СТАРИМ НОВИМ РОКОМ!!!

Прокрутка до верху