«Веселі старти»

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Доброю традицією нашого закладу освіти є проведення «Олімпійського тижня». Цьогоріч він тривав з 13 по 17 вересня, у рамках якого було організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя.

До проведення «Олімпійського тижня» долучилися учні початкової школи. Вони взяли участь у конкурсі малюнків на спортивну тематику.

На свіжому повітрі з дотриманням епідеміологічних та санітарно-гігієнічних вимог були проведені спортивні змагання «Веселі та спритні» між учнями 5-х та 6-х класiв ,змагання з футболу між учнями 7-9-х класів ;рухливі ігри; конкурси тощо.

У класних колективах 1-11-их класiв були проведенi виховнi години: “Здоровим бути – зi спортом дружити”, “Спорт- посол миру”,”Олмпiйська символiка”.

Цікавинкою стало проведення Олімпійського флешмобу на подвір`ї школи в якому взяли участь всі учасники освітнього процесу.

Тиждень був насичений та цікавий. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень!

«Веселі старти»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору