ДИРЕКЦІЯ СТРИМБІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ вітає всіх вчителів та працівників школи з днем працівника освіти. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.
![](https://strumbazos.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/120709992_4555490017856143_2073977647602679469_n.jpg)