Як стати більш ефективним у суспільстві?

Проблема утилізації відходів – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Настав час керуватись у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму. Щоб майбутнє було світлим та чистим, з дитинства треба починати турбуватися про наш «спільний дім».

Найперша та найважливіша причина для сортування сміття – зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

У виховний процес Стримбівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів активно впроваджується методичний посібник “Азбука поводження з твердими побутовими відходами” з метою залучення широкого кола учнівської молоді до вирішення однієї з екологічних проблем.

Створено еко-патруль – учнівське об’єднання під керівництвом вчительки музичного мистецтва Наталії Сойми та педагога-організатора Дарини Кухти.

30 березня 2023 р. педагоги разом з учнями провели виховний захід “Як стати більш ефективним у суспільстві”, основне завдання якого навчити школярів та їхніх батьків бути екосвідомими. Для цього потрібно, насамперед, дати дітям практичні навички правильного поводження зі сміттям.

Класні керівники 1-11 класів, вчителі-предметники проводять інформаційні хвилинки з учнями, керуючись “Азбукою поводження з твердими побутовими відходами”.

Висловлюю щиру подяку учнівському, батьківському та педагогічному колективам, технічному персоналу за організацію закупівлі контейнерів для збору відходів: паперу, пластику, органіки.

Діти зможуть легко запам’ятати, куди і що саме викидати завдяки різнокольоровим контейнерам з яскравими написами і зображеннями.

Чим більше відходів йтиме на перероблення, тим чистішими будуть повітря, земля і вода навколо нас.

Прокрутити вгору