![](https://strumbazos.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/120540903_4533478193390659_3455692930435100504_o-w800-h800.jpg)
![](https://strumbazos.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/120394171_4533479170057228_3369542133078911802_o-w800-h800-1.jpg)
1 вересня 2020 року було незвичним для учнів та вчителів, адже вперше школа розпочала навчання в умовах пандемії. Проте свою радість чи сум від початку навчання учні не можуть приховати. Тож бажаємо нашим учням бути успішними і здоровими!
1 вересня 2020 року було незвичним для учнів та вчителів, адже вперше школа розпочала навчання в умовах пандемії. Проте свою радість чи сум від початку навчання учні не можуть приховати. Тож бажаємо нашим учням бути успішними і здоровими!