![](https://strumbazos.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/120486339_4547109782027500_136802622032906130_o-w800-h800-300x225.jpg)
![](https://strumbazos.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/120481563_4547110528694092_2520739003115283735_o-w800-h800-300x225.jpg)
![](https://strumbazos.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/120382172_4547111178694027_4057001918278556809_o-w800-h800-225x300.jpg)
Традиційно, на початку нового навчального 2020-2021 року, з 14 по 18 вересня було проведено Олімпійський тиждень. Така ініціатива відповідає рекомендаціям ВООЗ щодо підвищення рухової активності як одного із напрямків профілактики захворюваності, що особливо актуальне в умовах пандемії COVID 19.
У рамках цього тижня було проведено спортивні змагання з легкої атлетики, стрибків у довжину. Провели першість школи з міні-футболу, волейболу. Ці змагання пройшли під керівництвом досвідченого, знаючого та люблячого свою роботу вчителя фізкультури – Дерди Василя Івановича.
В кінці Олімпійського тижня пройшла церемонія нагородження переможців та призерів змагань.