22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001. День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.
![](https://strumbazos.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/120898371_4555422327862912_3778064576316657294_n.jpg)
![](https://strumbazos.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/120845802_4555430357862109_4009174645900553753_o-w800-h800.jpg)
Учні 10-11 класів нашої школи разом з вчителем історії Лета Н.М. провели історичну годину «Крізь стужі мужні партизани йшли і день у день тяжкі бої вели…» а також виставку-пам’ять «У нашій пам’яті назавжди залишились вони».